• Mikuláš zavítal medzi nás

• Tento rok bol príchod Mikuláša na našej škole posunutý o týždeň neskôr. Aj na Severnom póle mali lockdown a ,,celopólové,, testovanie. Mikuláš a jeho dvaja pomocníci boli našťastie pozitívni s negatívnym testom a preto nás mohli navštíviť. Všetci učitelia,majstri a nepedagogickí pracovníci boli ocenení balíčkom za pripravenú básničku, pesničku, tanček a samozrejme aj za prácu, ktorú tak usilovne vykonávajú. Mikulášovi veľmi chýbali žiaci, ktorých srdečne pozdravuje a praje im skorý návrat do vynovenej školy.

• Usmernenie k vyučovaniu odborného výcviku vo firmách

• V prípade, že niektoré, prípadne všetky firmy z dôvodu opatrení proti šíreniu Coronavírusu prerušia vyučovanie odborného výcviku na svojich pracoviskách, odborný výcvik tých žiakov, ktorí odborný výcvik v týchto firmách vykonávajú, bude realizovaný dištančnou formou majstrami odborného výcviku nasledovne:

Trieda II. A:     majster OV Maruniak Jozef, spolu s triedou II.BM

Trieda III.A:     majster OV Schnierer Jozef, spolu s triedou II.BM

Trieda III.AM:  majster OV Kršjak Ľubomír, spolu s triedou II.AM

majster OV Spielman Miroslav, spolu s triedou II.AM

Trieda IV.AM:  majster OV Kršjak Ľubomír, spolu s triedou I.AM

majster OV Spielman Miroslav, spolu s triedou I.AM

Trieda IV.BM:   majster OV Maruniak Jozef, spolu s triedou II.BM

majster OV Schnierer Jozef, spolu s triedou II.BM

Informáciu o prerušení vyučovania odborného výcviku na pracoviskách praktického vyučovania a pracoviskách zamestnávateľa oznámia personalisti firiem zástupcovi pre praktické vyučovanie Ing. Žabenskému. Zástupca po oznámení prerušenia vyučovania okamžite zabezpečí pre príslušných žiakov náhradné dištančné vzdelávanie odborného výcviku u majstrov podľa vyššie uvedeného rozpisu a zároveň o danej skutočnosti informuje triedneho učiteľa. Triedny učiteľ prostredníctvom EduPage, alebo mailu informuje žiaka(ov) u ktorého majstra OV bude odborný výcvik dištančnou formou vykonávať. Majster OV oznámi jemu pridelenému žiakovi (om) prihlasovacie údaje pre pripojenie sa na online vyučovanie. Žiak je povinný zúčastňovať sa dištančného vzdelávania.