• Odborné technické

          • Odborné technické predmety

          • Školský rok 2020/2021:

            Školský rok 2019/2020:

            Školský rok 2018/2019:

            V školskom roku  2017/2018

            Daniel Lihocký, II.AT - 3D modelovanie v SOLIDWORKS 2018 Bánovce nad Bebravou - celoštátne kolo - 3. miesto

            Mário Paller, III.A - ZENIT V STROJÁRSTVE 2017- 6.miesto, krajské kolo

            Andrej Kučera, III.A - ZENIT V STROJÁRSTVE 2017- 8. miesto, krajské kolo

            Martin Mečiar, IV.AP – Stredoškolská odborná činnosť – 1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole v Žiline v odbore elektrotechnika

            Filip Horváth, IV.AP – Stredoškolská odborná činnosť – 3. miesto krajské kolo v odbore elektrotechnika

            Vojtech Daubner a Juraj Krátky, IV.AP – Stredoškolská odborná činnosť – 3. miesto krajské kolo v odbore informatika

            Jakub Paško, IV.AP – Stredoškolská odborná činnosť – 4. miesto krajské kolo v odbore informatika

            Štefan Štrba, IV.AM Stredoškolská odborná činnosť – 2. miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole v Žiline v odbore strojníctvo, hutníctvo, doprava, 3. miesto na konferencii Študentskej vedeckej a odbornej činnosti na TU Zvolen

            Marek Priščák, IV.AM Stredoškolská odborná činnosť – 4. miesto krajské kolo v odbore učebné pomôcky

            Ľubomír Maslík, V.AM – Stredoškolská odborná činnosť – 4. miesto krajské kolo v odbore strojníctvo, hutníctvo, doprava

            Samuel Závalec, V.AM – ZENIT V STROJÁRSTVE 2017 –  2. miesto, krajské kolo

            Ľubomír Maslík, V.AM ZENIT V STROJÁRSTVE 2017 – 5.miesto, krajské kolo

            Mimoriadne ocenenie:

            Firmou Fagor – Ľubomír Maslík, V.AM za prácu v SOČ "Motokára"

            Firmou Nemak – Patrik Hausner, Marián Kršiak, III.AP za prácu v SOČ "Napájací zdroj"

            Školské kolo súťaže Zenit programovanie – Webdeveloper 2017/2018

            V školskom roku  2016/2017

            Tomáš Novodomec, III.AP -  Stredoškolská odborná činnosť, 3. miesto  krajské kolo

            Patrik Hausner, II.AP - Zenit v elektronike, 4.miesto krajské kolo

            Martin Rajnoha, V.AM - Zenit v strojárstve, 5.miesto krajské kolo

            Jakub Prokein, II.A - Zenit v strojárstve, 5.miesto krajské kolo

            Školské kolo súťaže Zenit programovanie – Webdizajn 2016/2017

            V školskom roku  2015/2016

            Martin Pinka,  V.AM  Súťaž- 3D Modelovanie v SOLIDWORKS Trenčín - celoštátne kolo,  1. miesto

            Šimon Sobôtka, V.AM  Súťaž- 3D Modelovanie v SOLIDWORKS Trenčín - celoštátne kolo,  2. miesto

            Šimon Sobôtka, V.AM  -  Stredoškolská odborná činnosť, 2. miesto  krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

            Pavol Fridrich, Lukáš Tóth, IV.AP - Mladý Mechtronik Trnava - celoštátne kolo,  3. miesto

            Andrej Čačala, Roman Kapšo,  Peter Krajči IV.AP - Stredoškolská odborná činnosť, 3. miesto  krajské kolo

            Pavol Štulrajter,  IV.AP - ZENIT v elektronike - krajské kolo 4.miesto

            V školskom roku  2014/2015

            Martin Pinka, Marek Lukáč, IV.AM -  Stredoškolská odborná činnosť, 2. miesto  krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

            Martin Pinka,  IV.AM - 3D modelovanie v SolidWorks v Trenčíne - celoštátne kolo,  3. miesto

            Školské kolo súťaže Zenit programovanie – Webdizajn 2014/2015 

            V školskom roku  2013/2014

            Boris Koka, Ľuboš Kováč IV.AP - Enersol,  1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

            Roman Drevo, Michal Šuster III.AP - Stredoškolská odborná činnosť, 1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

            V školskom roku  2012/2013

            Matej Roško V.AM - Zenit v elektronike, 1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom  kole

            Mário Reichl, Rastislav Škoda III.AP - Enersol, 2.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

            V školskom roku  2011/2012

            Ľubomír Hríň, IV.AM, Agáta Nemcová, III.AS  - Súťaž Innovation camp (Slovalco)- z celoštátneho kola postup na Medzinárodné kolo v Bruseli

            Ján Packo IV.AP  - ZENIT v elektronike – celoštátne kolo,  3. miesto, postup na Euroskulls 2012 v Belgicku

            V školskom roku  2010/2011

            Magyar Miroslav IV.AP  - Amavet – technická súťaž mládeže – odbor elektrotechnické inžinierstvo – celoštátne kolo,  1. miesto

            Klement Marek IV.AP - Stredoškolská odborná činnosť – celoštátne kolo,  4. miesto

            V školskom roku  2009/2010

            Vician Michal III.AP  - Stredoškolská odborná činnosť – celoštátne kolo,  1. miesto

            V školskom roku  2008/2009

            Tomáš Ivan,  4.AP – ZENIT v mikroelektronike,  celoštátne kolo 6.miesto

             

             

    • Kontakty

      • Súkromná stredná odborná škola technická
      • ssos.intech@gmail.com
      • Telefón a fax sekretariát: +421 45 6733394, +421 45 6733026 Email školy: ssos.intech@gmail.com Telefón dielne: +421 45 6016100 Ochrana osobných údajov, zodpovedná osoba: Mgr. Vladimír Salaj +421 905 602 885 žiadosti o zamestnanie: ssostzh.personalne@ gmail.com
      • Dr. Janského 10, Žiar nad Hronom 965 01 Slovakia
      • 45022631
      • +421 45 6733394 +421 45 6733026
      • +421 45 6016100
      • +421 905 602 885
    • Prihlásenie